Podzimní les - Z Chuchle u Prahy Jaroš Petr
POPIS: Olej na lepence, rozměr 52,5 x 66 cm, poškozeno
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
Aktuální cena: | 4 100 Kč |
Číslo položky:16973