Podzimní řeka u chalupy Klimeš František

POPIS: Olej na plátně, rozměr 53 x 73 cm, rám poškozen
O AUTOROVI: Narodil se 1871 v Kaňk u Kutné Hory a zemřel 1916.
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Číslo položky:17630
3 100 Kč 17. 5. 2023 20:40:10
3 000 Kč 16. 4. 2023 11:32:07