Podzimní zátiší Signatura nečitelná
POPIS: Olej na plátně, rozměr: 79,5 x 60,5 cm. Poškozený rám.
Vyvolávací cena: | 2 800 Kč |
Aktuální cena: | 3 200 Kč |
Číslo položky:15032