Podzimní zátiší Signatura nečitelná

POPIS: Olej na plátně, rozměr: 79,5 x 60,5 cm. Poškozený rám.
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Aktuální cena: 3 200 Kč
Číslo položky:15032