Pohled do kraje Toman František Sylva

POPIS: Olej na lepence, rozměr 29 x 20,5 cm, nesignováno
O AUTOROVI: Narozen 1886 v Prostějově, malíř na Žižkově. Absolvoval tkalcovskou školu. Věnoval se plenérové i žánrové malbě. Maloval i pragensie.
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky:5585
800 Kč 9. 11. 2017 17:05:02