Pohled do údolí Häring Josef

POPIS: Olej na plátě . Rozměry: 38 x 48 cm nesignováno
O AUTOROVI: Narozen roku 1895. Malíř, působící v Roztokách u Prahy. Studoval u Ferdinanda Engelmüllera v letech 1912-1913 , poté u prof.Klingera v Mnichově roku 1914 a později v Moskvě... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narozen roku 1895. Malíř, působící v Roztokách u Prahy. Studoval u Ferdinanda Engelmüllera v letech 1912-1913 , poté u prof.Klingera v Mnichově roku 1914 a později v Moskvě u Šulického 1915-1917. Věnoval se zejména krajinomalbě.
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky:8280