Pohled na chrám sv. Mikuláše Slavíček Antonín
POPIS: Olej na lepence, rozměry: 24,8 x 35,3 cm. Přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové. Jméno Jany Orlíkové-Brabcové zůstane trvale spojeno hlavně s nepřehlédnutelnými výsledky její odborné práce, kterou má většina odborné i širší veřejnosti spjaty hlavně s uměním a umělci konce 19. a přelomu 19. a 20. století. Z nich soustředěnou a vytrvalou pozornost věnovala především dílu Mikoláše Alše, Luďka Marolda, Alfonse Muchy, Maxe Švabinského, Antonína Slavíčka, Vojtěcha Preissiga a Františka Kupky.
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
Aktuální cena: | 300 000 Kč |
Číslo položky:11705