Pohled na hory Jelínek Cína - František
POPIS: Olej na plátně podloženo lepenkou, rozměr 35 x 48 cm. Datováno 1919. Kvalitní autorský rám.
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
Aktuální cena: | 9 500 Kč |
Číslo položky:10315