Pohled na hrad Jaroš Bohumil

POPIS: Olej na plátně fixováno na sololitu, rozměr 60,5 x 80 cm, mírně poškozeno
O AUTOROVI: 1856 - 1924 Pocházel s malířské rodiny .Soukromé studia u Julia Mařáka.Malíř krajinář.
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 4 300 Kč
Číslo položky:16475