Pohled na hrad Nedbal Václav
POPIS: Olej na lepence, rozměr 34,5 x 49 - nerámováno, poškozené rohy - datováno 1934 - na rubu Hrad s řekou , poškozená malba.
Vyvolávací cena: | 400 Kč |
Aktuální cena: | 600 Kč |
Číslo položky:6765