Pohled na hrad Jaroš Bohumil
POPIS: Olej na plátně fixováno na sololitu, rozměr 60,5 x 80 cm, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
Aktuální cena: | 4 300 Kč |
Číslo položky:16475