Pohled na Hradčany Röhling Vladislav

POPIS: Litografie, tiskové plochy : 35 x 33 cm, rámováno zaskleno.
O AUTOROVI: Narodil se 23. 5. 1878 v Praze a zemřel 26. 3. 1949 tamtéž. Malíř, grafik. Studoval v Praze na uměleckoprůmyslové škole u K. Lišky, poté na akademii výtvarného umění ve speciálce... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narodil se 23. 5. 1878 v Praze a zemřel 26. 3. 1949 tamtéž. Malíř, grafik. Studoval v Praze na uměleckoprůmyslové škole u K. Lišky, poté na akademii výtvarného umění ve speciálce profesora F. Ženíška. Později se specializoval v grafice, využíval všechny grafické techniky, lept černý i barevný.
Vyvolávací cena: 300 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky:11563