Pohled na Husinec Krejsa Josef
POPIS: Olej na plátně, rozměr 40 x 60 cm, zaskleno, výrazná krakeláž
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
Aktuální cena: | 28 200 Kč |
Číslo položky:16458