Pohled na pobřeží z rozkvetlé terasy
+ 1

Pohled na pobřeží z rozkvetlé terasy Signatura nečitelná

POPIS: Olej na plátně, rozměry : 41 x 51 cm. Rozměry včetně rámu: 67 x 77 cm ,Reintolováno,rám poškozený.
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky:9147
6 000 Kč 10. 11. 2019 10:22:52