Pohled na pobřeží z rozkvetlé terasy Signatura nečitelná
POPIS: Olej na plátně, rozměry : 41 x 51 cm. Rozměry včetně rámu: 67 x 77 cm ,Reintolováno,rám poškozený.
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
Aktuální cena: | 6 000 Kč |
Číslo položky:9147
6 000 Kč | 10. 11. 2019 10:22:52 | |