Pohled na pobřeží z rozkvetlé terasy Signatura nečitelná

POPIS: Olej na plátně, rozměry : 41 x 51 cm. Rozměry včetně rámu: 67 x 77 cm. Reintolováno, rám poškozený. Malíř z okruhu Aloise Arneggera
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč
Číslo položky:13486
5 000 Kč 1. 9. 2021 21:20:32