Pohled na Tábor Tousek (Láďa) Ladislav

POPIS: Olej na lepence, rozměry : 24 x 34 cm, mírně poškozeno.
O AUTOROVI: Tousek (Láďa) Ladislav - Malíř * 1895 + ?
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 3 700 Kč
Číslo položky:11069