Pohled z letohrádku Belveder Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměr 66,5 x 97 cm
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč
Číslo položky:12534
5 000 Kč 5. 4. 2021 21:45:54