Pohled z Podlesí ke Křižánkám Jambor Josef
POPIS: Olej na plátně, rozměr 30 x 40 cm, datováno 1961. Obraz byl majitelem zakoupen přímo od autora
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
Aktuální cena: | 104 100 Kč |
Číslo položky:19888