Pole Rada Vlastimil
POPIS: Olej na plátně, rozměry: 42,5 x 71 cm. Nerámováno, nesignováno. Vzadu pozůstalostní razítko
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 2 200 Kč |
Číslo položky:18061