Pole o žních Velenovský Josef
POPIS: Olej na plátně, rozměr 75 x 95, nesignováno, malba poškozena
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 2 000 Kč |
Číslo položky:11928