Pole se snopy Milanovič

POPIS: Olej na lepence, rozměr 25 x 35, signováno vpravo dole Milanovič
O AUTOROVI: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky:5306
800 Kč 13. 9. 2017 17:00:38