Pole vlčích máků Autor nezjištěn
POPIS: Olej na lepence, rozměr 18 x 23, signováno nečitelně vlevo dole.V malbě drobná prasklina.
Vyvolávací cena: | 600 Kč |
Aktuální cena: | 600 Kč |
Číslo položky:5334
600 Kč | 9. 9. 2017 14:01:24 | |