Pole Sedláček Vojtěch
POPIS: Akvarel rozměry ve výřezu pasparty: 27,5 x 37 cm, celkové rozměry: 62 x 72 cm, nesignováno, zaskleno
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
Aktuální cena: | 3 500 Kč |
Číslo položky:20257
3 500 Kč | 1. 7. 2024 09:33:45 | |