Polibek Klimt Gustav
POPIS: Litografie, rozměry listu : 70 x 50 cm, 65/200, certifikát přiložen, rámováno, zaskleno
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
Aktuální cena: | 3 300 Kč |
Číslo položky:11126