Polka v národním kroji Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně podloženo lepenkou, rozměr 39,5 x 30 cm, zaskleno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 200 Kč
Číslo položky:10828