Polní kytice O. Blažíček - označeno

POPIS: Olej na lepence rozměry: 38 x 39 cm, malba poškozená.
O AUTOROVI: Narodil se 5.1. 1887 ve Slavkovicích u Nového Města na Moravě a zemřel 3.5. 1953 v Praze. U svého bratra Vincence se vyučil malířem pokojů. Pomocí hraběte Gudenuse, kterého... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narodil se 5.1. 1887 ve Slavkovicích u Nového Města na Moravě a zemřel 3.5. 1953 v Praze. U svého bratra Vincence se vyučil malířem pokojů. Pomocí hraběte Gudenuse, kterého zaujaly Blažíčkovy obrázky svatých, se Blažíček dostal na Vysokou školu umělecko průmyslovou, kde studoval v letech 1905 - 1909 u profesorů Dítěte a Maška. Pravost neověřena.
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky:19053