Poloakt dívky se džbánem Signatura nečitelná

POPIS: Olej na plátně, rozměr 75 x 57,5 cm. Dvacátá léta minulého století.
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 11 500 Kč
Číslo položky:12510