Poloakt - schoulená Jiran Robert

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 70 x 50 cm, nerámováno. Jedná se o ranější dílo, kdy autor ještě neoznačoval obrazy autorským razítkem na zadní straně obrazu
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 18 000 Kč
Číslo položky:17534