Pomluvy Skorka Lauko Jan
POPIS: Olej na plátně, rozměr 60 x 70 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
Aktuální cena: | 9 000 Kč |
Číslo položky:9898