Poodhalená dívka z Orientu
Poodhalená dívka z Orientu
Poodhalená dívka z Orientu
Poodhalená dívka z Orientu
Poodhalená dívka z Orientu
Poodhalená dívka z Orientu
+ 1

Poodhalená dívka z Orientu Hassenteufel Hans

POPIS: Olej na plátně, rozměry : 96 x 71 cm Celkové : 126 x 100 cm. Datováno 1927. Původní rám
O AUTOROVI: Hans Hassenteufel, 1887 Hamburg – 1943 München německý portrétista a malíř aktů. Hassenteufel studoval soukromě u Rudolfa Jacoba Zellera v Hamburku, poté u Waltera Thora... zobrazit více >
O AUTOROVI: Hans Hassenteufel, 1887 Hamburg – 1943 München německý portrétista a malíř aktů. Hassenteufel studoval soukromě u Rudolfa Jacoba Zellera v Hamburku, poté u Waltera Thora v jeho soukromé škole malování a kreslení v Mnichově a na Královské akademii umění v Mnichově u Petera Halma a Franze von Stucka. Po ukončení studií zůstal Hassenteufel v Mnichově a vytvořil řadu portrétů a ženských aktů, často v orientálním prostředí. Málokdy maloval krajiny a zátiší. Mnoho z jeho děl se objevilo v tištěné podobě ve formě pohlednic.
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Aktuální cena: 38 000 Kč
Číslo položky:10588