Poodhalená dívka z Orientu Hassenteufel Hans
POPIS: Olej na plátně, rozměry : 96 x 71 cm Celkové : 126 x 100 cm. Datováno 1927. Původní rám
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
Aktuální cena: | 38 000 Kč |
Číslo položky:10588