Poodhalená žena Autor nezjištěn
POPIS: Tempera-pastel na lepence, rozměr 73,5 x 51 cm, zaskleno .Signováno nečitelně ,datováno 43.
Vyvolávací cena: | 1 300 Kč |
Aktuální cena: | 1 400 Kč |
Číslo položky:5966
1 400 Kč | 20. 2. 2018 21:03:51 | |
1 300 Kč | 15. 2. 2018 22:37:08 | |