Poodhalená žena Autor nezjištěn

POPIS: Tempera-pastel na lepence, rozměr 73,5 x 51 cm, zaskleno .Signováno nečitelně ,datováno 43.
O AUTOROVI: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena: 1 300 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky:5966
1 400 Kč 20. 2. 2018 21:03:51
1 300 Kč 15. 2. 2018 22:37:08