Poprava Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměr 129 x 70,5 cm, Pozdně barokní dílo /Olomoucké baroko/ s výjevem stětí svaté Barbory .Rám poškozen, nesignováno
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Aktuální cena: 30 200 Kč
Číslo položky:5483