Portrét Amelie Posse (Žena O. Brázdy) Stříbrný Vladimír
POPIS: Olej na plátně fixováno na lepence, rozměr 45 x 36 cm, nesignováno.
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
Aktuální cena: | 4 800 Kč |
Číslo položky:13191