Portrét belgické princezny
Portrét belgické princezny
Portrét belgické princezny
Portrét belgické princezny
Portrét belgické princezny
Portrét belgické princezny
Portrét belgické princezny
Portrét belgické princezny
Portrét belgické princezny
+ 4

Portrét belgické princezny Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměr 121 x 68 cm , nerámováno.Kvalitní akademická malba. Přiložena restaurátorská zpráva
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky:5304
8 500 Kč 9. 9. 2017 19:42:21