Portrét Cateriny Odescalchi (podle Angeliky Kaufmann) Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměr 62,5 x 52,5 cm, florentský rám. Předlohou pro umělce bylo dílo švýcarské malířky Angeliky Kaufmann (1741 - 1807) s názvem Portrét Cateriny Odeschalchi, vévodkyně z Bracciana, Sirmio a Ceri, jež se nachází v soukromé sbírce. Portrét tehdy osmnáctileté Catariny Odescalchi (1765 - 1839) byl vytvořen roku 1783, tedy rok předtím než se provdala za Luigiho Melzi d'Eril pocházejícího z významného milánského šlechtického rodu.
Vyvolávací cena: 50 000 Kč
Aktuální cena: 50 000 Kč

11. 11. 2024 19:32:00
Číslo položky:21115
Žádné příhozy