Portrét chlapce Autor nezjištěn

POPIS: Olej na plátně, rozměr 49,5 x 40, signatura nečitelná - datováno 1932
O AUTOROVI: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky:5342
1 100 Kč 14. 9. 2017 19:48:32
1 000 Kč 14. 9. 2017 15:51:04