Portrét dámy Signatura nečitelná

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 55 x 45 cm. Velmi kvalitní malba, datováno 10.9.1889
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Číslo položky:17640