Portrét dívky Nesignováno .

POPIS: Kvaš na kosti, rozměr 8 x 8 cm, zaskleno, poškozeno
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 200 Kč
Číslo položky:14510