Portrét dívky Nesignováno .
POPIS: Kvaš na kosti, rozměr 8 x 8 cm, zaskleno, poškozeno
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
Aktuální cena: | 3 200 Kč |
Číslo položky:14510