Portrét dívky Molnár Karol
POPIS: Olej na lepence, rozměr 42 x 33 cm, oboustranná malba mírně poškozeno
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
Aktuální cena: | 2 000 Kč |
Číslo položky:17542
2 000 Kč | 15. 5. 2023 17:40:22 | |