Portrét měšťana Mysliveček J. Václav
POPIS: Olej na plátně, rozměr 25 x 21 cm, plátno zvlněno. Rozměr včetně rámu 55 x 425 cm
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
Aktuální cena: | 1 500 Kč |
Číslo položky:10182
1 500 Kč | 9. 4. 2020 21:09:23 | |