Portrét mladé ženy Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměr 56 x 44 cm, výrazná krakeláž, řezaný rám
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 16 600 Kč
Číslo položky:18411