Portrét muže Eibl .
POPIS: Akvarel na papíru. Rozměry:22 x 18 cm, datováno 1845, zaskleno
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 1 500 Kč |
Číslo položky:20388