Portrét muže Eibl .

POPIS: Akvarel na papíru. Rozměry:22 x 18 cm, datováno 1845, zaskleno
O AUTOROVI: Malíř, miniaturista 19. století
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč

13. 11. 2024 22:20:00
Číslo položky:20388
Žádné příhozy