Portrét muže s fižím Nesignováno .
POPIS: Olej na plátně, rentoilováno, nesignováno, rozměr 61 x 47,5 cm. Biedermeierský portrét , vyznačující se mistrovsky zachyceným ,živým a lehce ironickým pohledem portrétovaného. Autor nezjištěn , ale jistě se jedná o skvělého portrétistu 19.století.
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
Aktuální cena: | 10 000 Kč |
Číslo položky:6361