Portrét muže s kopím Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně - rentoilováno, rozmě 42,5 x 33,5 cm, nerámováno, přípis na blindrámu
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 3 200 Kč
Číslo položky:5227