Portrét muže s řádem Nesignováno .

POPIS: Olej na plechu, rozměry : 34 x 25 cm
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky:12804
1 500 Kč 11. 5. 2021 10:54:09