Portrét muže v křesle Nenov Boris
POPIS: Olej na plátně, rozměry: 128 x 92 cm, datováno 73. nerámováno Významný autor zastoupený v Bulharské Sofia Art Gallery (City Gallery) |
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
Aktuální cena: | 15 000 Kč |
Číslo položky:8348